Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Dany Kartářka

                                                                                                                                                                                        4.6.2015  

Lekce a My.


Poslední dobou se na mně obracejí lidé, kteří spadli na samé dno. I když každý z nás má to své pomyslné dno někde jinde. Ale mluvím o lidech, kteří přišli o vše, tedy o majetek, mají dluhy (exekuce), nemají kde bydlet nebo neměli kde bydlet, nemají práci. Kladou si otázky jako typu: „proč já? Za co si to zasloužím? Komu jsem co udělal/a?“ Tak jsem se zamyslela proč se na mně lidé obracejí a našla jsem odpověď byla jsem ve stejné situaci jako oni. A teď otázka jak jsem dokázala se z toho dostat. Spoustu lidí kouká jen na materiální oblast svého života. Ale problém je, že pro ně materiální oblast je ta nejdůležitéjší v jejich životě a myslí si, že když budou mít to nebo tamto a dostatek peněz, že budou štastní. Ale chyba, nejdříve by si měli uvědomit co je opravdu důležité a proč se nachází v této situaci. Přestali obviňovat  své okolí z toho kde se ocitli a zamysleli se na tím, že to byla hlavně jejich zásluha, že jsou v této situaci.


Já osobně jsem se zamyslela nad tím, že musím vzít zodpovědnost za tu situaci a nejen za ní, ale za celý svůj život, za každý okamžit svého života a přestat obviňovat ostatní. Musela jsem si přiznat, že to byla jen moje chyba a že jsem si to přivolala do svého života svým nezodpovědným přístupem k životu. A také jsem musela změnit své přesvědčení a názory,aby se situace zlepšila. Také jsem vzala zodpovědnost za své činy, slova a MYŠLENKY.
Změnila jsem vztah sama k sobě, protože jsem si uvědomila, že vše se odvíjí ode mne samotné, změnila jsem názor a přesvědčení ve vztahu k penězům. Ale hlavně jsem změnila svůj žebříček hodnot a na první místo jsem začala dávat sebe,  TEDY TÍM, ŽE JSEM PRO SEBE DŮLEŽITÁ A MILUJI SE. Začal jsem odpouštět každý den všem, kteří mi kdy ublížili ať vědomě či nevědomě, protože jsme si uvědomila, že mi jen ukazovali mé vlastní projekce a co jsem chtěla, aby se dělo.  Ukazovali mi jen mé postoje a chyby, kterých jsem se opouštěla, také jsem si uvědomila, že to vše dovoluji sama sobě aby se mi dělo.


Začala jsme ODPOUŠTĚT všem lidem, které jsem kdy potkala ve svém životě. Ale hlavně jsem musela začít u sebe, tedy začít ospouštět sama sobě a přestat si vše klást za vinu. JESNODUŠE ZAČALA JSEM SE MILOVAT A DĚLAT VŠE CO MI INTUICE ŘÍKALA.


VŠE JSEM ODEVZDALA BOHU (VESMÍRU, STVOŘITELI, ANDĚLŮM), je úplně jedno jak to nazveme, ale prostě jsem to tam z celého srdce pustila a nechala jsem to na nich, aby zasáhli do mého života. A začala jsem spoléhat na Boží vedení. Situace se začala zlepšovat a zlepšuje se nadále dál. Pochopila jsem, že strůjcem svého života jsem JÁ.


A proto se zamyslete nad tím co si myslíte, jaká slova používáte a jak činíte.

A láskou a pokorou Dany kartářka

                       

 

 

                                                        

                                                                                                                                                                                   22.2.2013                  

Zázrak života

 

Dlouho jsem přemýšlela o tématu tohoto článku. Jednou v noci mi přišla myšlenka, abych napsala také trochu o svých zkušenostech ze života. Tak jsem si vybrala příběh, na kterém jsem se podílela a také přispěla svou energií. Tehdy jsem pracovala v tabáku jako prodavačka a v té době jsme už vykládala karty a věnovala se bílé magii. Také jsem měla kamaráda (a mám pořád), který se také věnuje magii. Byla tam se mnou kolegyně, která mi jednou říkala, že se s manželem pokoušejí o miminko, ale doktor jí řekl, že jeden vaječník je nefunkční a druhý funguje jen na půl. A na otěhotnění má minimální šanci. Tak jsem vzala karty o ruky a podívala jsem se, zda je jí dáno, aby měla ještě miminko.

No a tak jsem jí jednou řekla, že bych jí mohla pomoci jedině magií, tedy že udělám rituál, aby otěhotněla. Tak jsem jí řekla, že potřebuju souhlas obou, že to mohu udělat a nadiktovala jsem jí, vše co k tomu potřebuju. Poprosila jsem toho kamaráda, zda by byl ochoten ten rituál se mnou provést. Souhlasil a tak jsme se domluvili, kdy to provedeme. Přišel den, kdy ke mně domů přišel kamarád. Rituál jsme udělali a už během toho rituálu jsem věděla, že otěhotní. Druhý den jsem přišla do práce a řekla jsem kolegyni, že do půl roku otěhotní.

Uběhly asi dva měsíce o provedení rituálu, měla jsem volno a kolegyně byla v práci, byla to neděle a my jsme s partnerem byli zrovna nakupovat. Když mi zazvonil telefon a volala mi kolegyně za, bych nebyla tak hodná a nešla jí vystřídat do práce, protože jí není dobře. Tak jsem jí řekla, že tedy ať vydrží, že jsme v obchodě a hned jak nakoupíme tak mě tam přítel vyhodí. Tak jsem přišla do práce a říkám jí „ copak ti je?“ no a ona mi odpovídá. „ Víš, ještě to nikdo neví ani manžel, jsi první, kdo se to dozví. Bojím se ještě o tom mluvit, je to krátce, „JSEM TĚHOTNÁ V 5 TÝDNU.“

Měla jsme ohromnou radost a i úžasný pocit, který se mě zhostil, že se to povedlo. No tak se jí narodila krásná a zdravá holčička. Ubíhal čas a já se po čase odstěhovala z města, kde jsem bydlela celý život. Odstěhovala jsem se do malé vesničky v blízkosti Litoměřic k novému partnerovi. Začala jsem pracovat v jednom marketu a potkala jsem tak holčinu (dnes jedna z mých dobrých kamarádek, kterou velice ráda vždy vidím). No a ta se mě požádala, zda bychom se nemohli sejít a nemohla bych jí vyložit karty. Domluvili jsme si schůzku, která se uskutečnila a ptala se, jestli bude mít miminko.

V kartách mi vyšlo, že miminko bude mít. Tak mi potom řekla, že se o to pokoušejí s přítelem, že chodí na umělé oplodnění. No uběhl nějaký čas a ona si mi stěžovala, že pořád nemůže pořád otěhotnět.  Bylo to září. Tak jsem jí řekla, že jí mohu pomoci už jen magií. Souhlasila a tak jsem jí řekla, co vše k tomu potřebuju, abych mohla rituál provést. Tak mi to opatřila a já zase v určitý čas provedla rituál. Řekla jsem jí, že do půl roku otěhotní. Mezitím jsem odešla z práce, protož jsem měla tatínka v nemocnici, z které se mi už nevrátil. No jak tak běžel čas.

Po novém roce někdy ke konci ledna a začátkem února jsem volala kamarádce, jak se má a ona mi řekla, že je těhotná a je na začátku měsíce. Jen, že je to ještě v riziku, že by mohla potratit. Tak jsem jí řekla, že nepotratí a že vše bude v pořádku. Dnes má  4 měsíční holčičku Terezku a je velice šťastná. Samozřejmě pravidelně jí navštěvuju a raduju se, taky s malý. Tak to je trochu z mého pomáhání lidí.

 

S láskou a pokorou Dany kartářka

 

 

                                                        ----------------------------------------------------------------

                                                                                                          5.11.2012

Setkání s andělem strážným.

Dnes jsem se rozhodla, že napíšu, co se mi stalo osobně. Bylo, to v době kdy jsem pracovala v tabáku a byl prosinec. Stalo se to v podvečer kolem 18 hodiny a já byla v obchodu sama. Venku byla tma a nikdo nechodil. Tu do obchodu vešel člověk, který byl trochu víc opilý a začal mě tam obtěžovat. I když jsem se snažila mu říct, že by měl odejít, tak se k odchodu neměl. Začala, jsem se pomalu přesouvala do míst kde, jsem se v nejhorším mohla schovat, tedy ke dveřím, které vedli do kuchyňky a na wc. Opravdu jsem se bála. Protože, jsem nevěděla, co se bude dít. Byla jsem tam sama a nikdo nepřicházel. Tento muž byl prostě neodbytný. Trvalo to asi čtvrt hodiny a najednou se, otevřeli dveře a vešel muž. Tak jsem se začala věnovat muži, který přišel, ptala jsem se ho, co si bude přát. Tento muž mi odpověděl:  „já se porozhlídnu“. Tak jsem stála v rohu, kde jsem se cítila bezpečně a čekala, co si bude nový zákazník přát. Ten opilý muž tak pořád stál a pořád tam něco mumlal. Asi po 5 minutách jsem se znovu zeptala, muže co si bude přát a on mi odpověděl: „ještě nic“ a pořád tam stál a prohlížel si zboží, které jsme měli v obchodě. Toho opilého muže jsem si nevšímala a cítila jsme se v bezpečí tím, že jsem tam nebyla sama. Děkuji Bohu, že tento muž přišel. Opilec po dalších 10 minutách odešel, věřte mi, byli to dlouhé minuty. Když ten opilec odešel ptala jsem se znovu toho muže, co si bude přát. A on mi opověděl: „ Teď už nic“ a usmál se na mě a odešel. V tu chvíli jsem věděla, že to byl můj strážný anděl a přišel mě ochránit, aby se mi nic nestalo. Jelikož mám paměť na lidi tak s určitostí vím, že jsem nikdy tohoto muže neviděla, nikdy nebyl v obchodě ani před tímto večerem a ano potom. Už jsem ho nikdy neviděla. Jeho přítomnost mě přesvědčila, že andělé existují a pomáhají, když je potřeba, tak se i  převtělí do hmotného těla,  aby mohli pomoci. Děkuji Bohu i mému strážnému anděli. Jak je úžasné jak to ve vesmíru funguje.

 

S láskou Dany kartářka

                                                               ---------------------------------------------------------------

                                                                                              5.11.2012

Změňte život k lepšímu

 

Víte o tom, že můžeme svůj osud změnit. I když jsou v našem životě situace, které nejdou změnit a jsou neměnné.

Je, ale hodně věcí, které změnit můžeme. A náhled do karet Vám v tom může pomoci. Co dělat v situaci, ve které si nevíme rady? Není to tak, že nám někdo vyloží karty a je to dané. Ale je to rada, nad kterou se máme zamyslet a rozhodnout se, zda to tak chceme nebo ne. Jinak řečeno pokud chceme, aby se splnil výklad, tak se musíme rozhodovat jako doposud a nic na tom neměnit.

Ale jestli chceme změnit svůj osud (život), musíme udělat změnu k pozitivnímu. A to tím, že budeme mít pozitivní myšlení v jakékoliv situaci a pokud nemáme sílu, tak se musíme snažit z toho vytěžit to, co je pro nás dobré. A na vše koukat tak, abychom z toho měli prospěch. A také si ze špatných zkušeností brali ponaučení a už neudělali v životě stejnou chybu.

Takže vše záleží na nás. Je krásná představa si plnit přání. A věřte nebo ne, ale jde to. I my máme tu možnost žádat vesmír o to, co chceme. Jde o to pustit do svého života radost a nezabývat se negativními věcmi. Potom je možnost změnit svůj život k lepšímu a umět se z toho radovat. A potom se bude dařit. Přeji všem, aby se v životě dařilo jak si přejete a plnili si své sny.

Rozdávejte lásku!!!

 

S pozdravem a láskou Dany kartářka

                                ---------------------------------------------------------

                                                                                                                                 5.9.2012

Každý má šanci!!!

Slovíčko ještě, proč se ptáme ještě a neuvědomujeme si, že máme pořád šanci. Šanci na lepší život a proč tedy o tom pochybovat! Je přece na nás co si vtáhneme do života. Ale záleží jen a jen na nás. Na tom jak myslíme a jak se MIJUJEME. Někdy je moc těžké uvěřit tomu, že je to jen na nás. Protože se v životě dějí věci, které jsou negativní a některé jsou tragické. Ale i přesto, že v našem životě se dějí věci které nám přinášejí bolest, tak je to proto, abychom si z toho vzali ponaučení a také to, že jsme si to přitáhli do života.  Takže každý máme šanci změnit svůj život. Protože spoustu času a situací vytváříme sami a směřujeme se někam, kam ani možná nechceme. Ale je na nás jaký budeme mít život. Můžete se ptát, ale co mám udělat abych změnil/a svůj život, svůj osud? Jednou možností je to, že se naučíme milovat sám sebe. Milovat takového nebo takovou jaká jste. Dovede se postavit před zrcadlo a říct si do očí miluju tě? Je důležité převzít zodpovědnost za svůj život, pokud to uděláte a přijmete vše tak, že si to přitahujete sami a tím, že tohle přijmete tak můžete změnit svůj život. Buďte k sobě milý, mějte se rádi, opečovávejte  se, relaxujte, dělejte si radost, dělejte vše co vás baví a radujte se z maličkosti. To vše vám pomůže  k tomu, aby jste se milovali. Nacházejte způsoby aby jste se měli dobře a nehledejte, důvody proč to nejde.

KAŽDY MA ŠANCI ZMĚNIT SI ŽIVOT K LEPŠIMU!

S láskou Dany

                                               -----------------------------------------------------------------------

Někdy musíme vykročit ze své skořápky…

 

Nedávno jsem měla klienta , který za mnou přišel a chtěl abych mu pomohla najít smysl života. Je to vše o nás, o tom  jak koukáme na svět a hlavně sami na sebe.. Smysl života je v tom najít radost v každodenním stereotypu všedního dne , být k sobě upřímní a pracovat na tom s čím nejsme spokojený. Na to abychom našli smysl života musíme zmobilizovat síly a vyjet ze zajetých kolejí.  Je to o naších prioritách o tom co dáváme na první místo v našem v životě. Vím, je těžké rozhodnout co je důležité pro nás samotné obzvlášť, když  jsou  děti a manžel, prostě rodina. Ano Rodina je velice důležitá, ale uvědomme si prosím, že děti a manžel za vás váš život prožívat nebude. Ano jsou součástí našeho života, ale k tomu abychom byli spokojeni  to, nestačí.  Komu se líbí skákat pořád dokola okolo dětí a manžela, který přijde z práce a vy ho hýčkáte , aby byl spokojený.  Kdo za vás uklidí dům nebo byt, když ostatní členové udělají nepořádek? Koho baví pořád uklízet, prát, vařit, žehlit? To je smysl života??? Nikdo to neudělá,  protože ostatní členové předpokládají , že to uděláte za ně. Ale copak jim nenarostli ruce a nohy aby to po sobě nemohli uklidit aspoň to základní a trochu pomohli v domácnosti? Tak a teď se sami sebe zeptejte a upřímně si odpovězte: „ Je toto můj smysl života?“ Myslím, že spoustu žen a třeba i nějací muži si řeknou ne není, to můj smysl života a řeknou si upřímně chci od života víc. Mám přeci také sny a přání a chci si je splnit. Má rada je jděte za svým snem. NEBOJTE SE!  Ale jak to udělat, jak přesvědčit sám sebe, abych to byl schopen zvládnout? Je to těžké to ano, ale je potřeba převzat nad svým životem kontrolu, zmobilizovat síly a najít si symbol, který zobrazuje vaše vnitřní já a hlavně být upřímní sami k sobě. Který vám bude dávat sílu a popohánět dopředu k tomu,  aby jste to dokázali. Nebojte se změny, buďte v každé chvíli, v každé minutě šťastní. Přestaňte se vymlouvat. Mějte rádi život. Věřte v sebe a najděte v sobě člověka, který se ve vás skrývá. Naučte se toho člověka, který se dere na povrch milovat. Vezměte si papír a napište si svůj cíl a dejte si ho třeba na lednici, aby jste ten cíl měli před očima a motivoval Vás.  Nesvádějte své neúspěchy na osud, smůlu, nebo Boží vůli. To s tím nemá nic společného, je to j nás a o přístupu sami k sobě.  Naprogramujte svůj cíl do své mysli.  Jděte za svým snem.

 

NĚKDY JE POTŘEBA VYKROČIT ZE SVÉ SKOŘÁBKY

Nebojte se!!!

 

S láskou Dany

 

                                                       ---------------------------------------------------------------------------

 

Obklopte se světlem

Obklopit se bílým světlem, abychom byli vyrovnaní, klidní, šťastní, pozitivní, nenechat do nás vstoupit negativní energii. Nemyslete, ale konejte!!! Jak to udělat?

Říkejte si každé ráno pozitivní věci, jako jsem klidný, jsem šťastný, jsem pracovitý, jsem ojedinělý, jsem chápající, jsem dokonalý, jsem radostný, jsem pozitivní, jsem pohodový, jsem veselý, jsem bohatý, mám šťastný život, jsem úspěšný, mám hodně lásky, jsem pozorný k ostatním atd. Prostě vše co vyjadřuje pozitivní věci a lásku. Představte si, že během tohoto pozitivního povídání se ponořujete do bílého světla a nepropustí žádnou negativní energii k vám. ROZDÁVEJTE ÚSMĚV, TEN VÁS NIC NESTOJÍ. Tím potěšíte hodně lidí kolem sebe. I ty, kteří hledí na svět jako bubáci.

 Je hodně lidí, kteří jsou obklopeni negativní energie.  A tu negativní energii přenášejí na ostatní. Nevíme proč jsou negativní, nevíme jaký byl k tomu impuls, ale vy nedovolte aby tu energii přenášel na vás. Každý z nás se s takovým člověkem v životě setkal. Zkoumejte své vlastní energie a myšlenky, Poučte se o svých vlastních energiích a vlastních myšlenkách. Naučte se nebát svých myšlenek a energie. Naučte se milovat a dívat i na sebe s láskou. Potom se budete s láskou koukat i na ostatní a rozdávat radost do života.  Ovládejte svou energii a své myšlenky. Jsou mezi námi lidé, kteří jsou na tohle více citliví a vnímají energii druhých. Rozdávejte to štěstí a pozitivitu svým blízkým, kolegům v práci, přátelům, ale i lidem, které potkáte denně když jdete do práce, nakoupit, domů, nebo jen se bavit do divadla, kina, na zábavu. Nechte ze sebe zářit bílé světlo a pozitivní energii. Nebojte se zářit jako hvězdička na nebi.

Soustřeďte  se na bílé světlo, je to pozitivní energie, jste stálé šťastnější a vyrovnanější.  Naučte se mít hodně pozitivní myšlení. Negativní myšlenky přeměňte na pozitivní myšlenky, cítíte se šťastný. Sledujte varovné signály. Jestliže cítíte negativní energii,  obklopte se bílým světlem. Nebojte se jít touto cestou! Uvidíte, že Vás to bude naplňovat a těšit tímto způsobem pomáhat druhým. Možná to stačí někomu aby změnil svůj život k lepšímu. Protože uvidí naději na to, že se to dá změnit a potom také bude pokračovat v tom co děláte Vy. Rozdávat pozitivní energii a pomáhat druhým. Rozdávejte lásku to je největší pomoc jakou můžete dát. Ukazujte jak jste naplnění láskou a jak se říká nakažte tím ostatní. Vykouzlete úsměvy druhým upřímnou láskou a pozitivním pohledem na život. Je to nakažlivé,  věřte tomu, že někomu i dáte odvahu se poprat s životem. I sebedůvěru a pomůže to i poznat sama sebe.  Chtějte zářit v ulicích. Nechte ze sebe zářit to co vás nabíjí a to je to bílé světlo které vás udělá lepším.

Je to potřeba abychom zvládali naše negativní myšlení a energie. Je potřeba, abychom se nad tím zamysleli a nedopustili, aby se nás negativní myšlenky zmocnili a ovládali naše životy.

Je potřeba se zamyslet nad svým životem, ale i nad životem jiných lidí.

POMÁHEJME DRUHÝM!

 

láskou Dany

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Smysl života

 

Je mnoho situací , které člověk chce řešit a některé řešit nechceme, protože na to nemáme sílu. Buďte k sobě otevření neskrývejte nic, tedy bolest, smutek, vztek, lásku, radost. Je nutné mluvit o svých pocitech, jakýchkoliv. I když je to někdy moc těžké. Milujte svůj život a radujte se ze života i z maličkostí.

Vím, jaké to je, když něco moc bolí, ale je důležité  naučit se tu bolest odsunout v čase a naučit se odpouštět. Koukat na svět pozitivně, i když máme v srdci bolest. Aby se nám to dařilo, musíme vědět v čem to je. Je to v tom, jaké máme myšlenky.

Nadechněte se , nedýchejte jen proto, abyste přežívali. Ale proto, abyste se radovali ze života a dávali smysl tomu, proč žít. Najděte si něco co, vám nabíjí energii. Věnujte se svým koníčkům, věnujte se sobě, najděte si čas sami na sebe. Nacházejte vše, co vám dělá radost. Žádejte vesmír o to co  si přejete. Po čem toužíte. Žádejte to s radostí v srdci. A bude Vám to dáno! Nacházejte smysl života!

A když budete chtít,  mohu vám pomoci najít ten smysl života a radosti, které si přejete. Otevřete srdce a přijímejte to, co Vám posílá vesmír.

---

 

Životní příběh

 

Když mě někdo osloví, abych mu vyložila karty. Je to jako by mi ukazoval svůj životní příběh. Když vyložím karty na stůl tak se mi před očima otvírá příběh. Který mi ukazuje jeho lásky, naděje, prohry, výhry, a hlavně problém, se kterým si neví rady.

 

Ukazuje se mi rada, kam se bude dál příběh směřovat. Ten děj se dá změnit. Dá se změnit rozhodováním, postojem který si zvolíme Je to jen na nás jestli si to vezmeme k srdci nebo ne.

 

Každý příběh je jiný a zajímavý. Všechny ty příběhy jsou plné životní krásy, ale i starostí které nám osud připravil.A my se musíme s tím umět potýkat.

 

Výklad karet nám ukazují věci, z kterých bychom si měli vzít ponaučení nebo radu.. Ráda Vám poradím a najdeme společně řešení. „JSEM TU PRO VÁS“.

 

 

S pozdravem a láskou Dany čarodějka a kartářka

TOPlist