Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Dany Kartářka

o mě..
 
 
 
 
Co mě přivedlo na cestu poznání

Něco mě přivedlo na tuto cestu? Spoustu životních okolností a také názor na tento svět, který jsem měla od mala. Dovedla jsem od mala spoustu věcí, ale nepřikládala jsem tomu takový důraz. Brala jsem to součástí mě a, že to patří k životu. Během let jsem pochopila, že to tak není a že to co umím mi bylo dáno jako dar. Kterého mám využít k tomu abych pomáhala druhým. Potkala jsem v životě hodně lidí, kteří mají také takový dar a těchto lidí si velice vážím protože mi pomohli najím sama sebe.


Moje koníčky:

Moje koníčky jsou zaměřené okolo mého daru. Tedy magie, mystika, okultismus, duchovní literatura, hudba, vše co se točí kolem magie a čarodějnictví a hlavně vše kolem starověkého Egypta, miluji zvířata

Moje oblíbená literatura:

Cesta čarodějky od Ly De Angelesové, Velká učebnice čarodějnictví a magie od Raymonda Bucklanda, Kniha stínů od Silvera Ravena Wolfa, Tarot zrzadlo duše, od Gerda Zieglera, Kniha stínů od Elisabeth Brooke, Magie svíček od Raymonda Bucklanda a nejstarší kniha světa a to je Bible ( velice zajímavá kniha plná životního moudra, podle mého názoru by jí měl doma vlastnit každý a občas se do ní začíst.)
Moje oblíbená hudba:

Era, mystická hudba , Magický klavír Richarda Claydermana, magická flétna atd… 

Největší učitel:

Život a lidé kteří sdílí stejný dar jako já. A také moji přátelé, kteří při mně stojí ať se děje co se děje.

Co ještě chci o sobě říct:

Jinak jsem úplně normální, mám doma kočku které je děvět let a chci si pořídit hada. Mám domově moje zlatíčka ,mé děti, kteří mi dělají jen radost.


 
 
TOPlist